31.12.2006

Z Prahy dorazily fotky krasavce Ády ze zimních prázdnin včetně vánočního rozbalování dárečků.Vypadá to, že pózování před objektivem si Áda fakt užívá, že by nový " psí model"???

10.12.2006

Přišly další nádherné fotky Ády ze Stoupovy chaloupky od manželů Šejvlových z Prahy, resp. z Ádova víkendového pobytu na chalupě. Je vidět, že pózování před objektivem fotoaparátu si Áda náležitě užívá.........

3.12.2006

Přišly fotky a zprávy od dalšího štěňátka , které jsme vyslali do světa - od Andyho ze Stoupovy chaloupky - ten se nám odstěhoval do Ostravy a jak je vidět tak se má moc dobře.

29.11.2006

Přišly další fotky našich prvních štěňat z nových domovů - Ája Ze Stoupovy chaloupky se zabydlela v Praze, ovládla celou domácnost a objevuje nové hračky.....

26.11.2006

Dostali jsme první fotky z vrhu A - od nových pánečků Ády Ze Stoupovy chaloupky! Vypadá to , že se mu daří dobře jak v bytě v Praze, tak na chalupě za Prahou.Bude z něho opravdu výstavní kousek!

25.11.2006

Nadešla doba loučení....všechna štěňátka se rozprchla do nových domovů, dvě do Prahy, jedno do Ostravy a jedno do Brna. Přejeme všem hodné štěstí, nových kamarádů a hodné "dvounožce"! Odměnou pro lidskou smečku bude oddaná psí dušička....

17.11.2006

Dnešní krásné počasí vytáhlo celou naši smečku ven - vypadá to na jezevčí sněm.

  Dnešního jezevčího sněmu se zúčastnily i naše dorostenky Gena a Hanča.

17.11.2006

Výchovná lekce

Já tě dořvu jak Alíka, když nebudeš poslouchat ! ... nebo z tebe udělám dva malé jezevčíky.
Pomóc, já už budu hodnej. No vidíš jak ti to poslouchání jde .... za odměnu pusinka,

14.10.2006

Rvačka našich dorostenců Hany a Geny a zasloužený odpočinek.

 

27.9.2006

Zakladatelce naší chovné stanice - Capce Silan Český - se narodili první šťěňátka!! Máme 2 kluky - Ádu a Andyho a 2 holky - Áju a Anetku.Všichni se mají zatím čile k světu a Capka je skvělá psí máma. Pro zájemce budou šťěňátka připravena k odběru ke konci listopadu.

14.8.2006

Kolem 20.září očekáváme štěňátka ze spojení Capka Silan český a Fido Věkor. Přijímáme záznamy, předpokládaný odběr v druhé polovině listopadu. U zájemců o štěňátko upřednostňujeme osobní návštěvu.

16.7.2006

V neděli 16.7.2006 za naším dorostem dorazil kamarád - bratr a bratranec - Hex zvaný Rex i se svými pánečky, aby holkám ukázal, jak vyrostl.Dováděli spolu celé odpoledne až z toho někteří usnuli.......

Tři šteňata Spáč

7.5.2006

Z Malechovic z Českého ráje jsme přivezli do naší chovatelské stanice tři přírustky - Hanu ,Genu a Hexe Silan Český. Hex / přejmenován na Rex/ s holkama zůstal jen týden, pak si pro něj přijeli noví pánečci - Kamila s Petrem. Nicméně ten týden s holkama se mu moc líbil, adaptovali se v novém prostředí velmi dobře.

Hana, Gena, Hex

Po odjezdu Hexe alis Rexe byly holky chvíli smutné, ale jak vidíte dlouho jim to nevydrželo, do jejich života elegantně vplula Capka, která s nimi řádí jako tajfun a je ve svém živlu.

Štěně
Capka a štěňata Capka a štěňata

Hana s Genou zabraly s drzostí sobě vlastní Capce její letní venkovní pelíšek, kam se původně chystala nikdy nikoho nepustit. Holky netázány, nezvány se v pelíšku chovaly jako doma.

Hana a Gena

Našim psím slečnám jsme zařídili luxusní bydlení v "dvoupokojovém apartmá s uzavřenou terasou" - vpravo bydlí Hana a Gena, vlevo pak Capka. Venkovní výběh do dvora a zahrady je samozřejmostí.

Kotec

8.4.2006

V sobotu 8.4.2006 jsme si udělali s naší dvoučlennou psí smečkou výlet do Malechovic u Jičína /mimochodem - nádherná okolní příroda/, abychom si prohlédli dva plánované přírustky do naší chovatelské stanice, šťeňátka od Radky Silan Český a od Rexy Silan Český. Jak sami vidíte, šťěňátka jsou nádherná, všichni se moc těšíme, doufáme, že i naše dvě psí holky přijmou své kamarádky přátelsky.

Stenata1 Stenata2

Výlet do Malechovic měl i druhý účel, chtěli jsme seznámit naši chovnou fenku Capku Silan Český s Fidem Věkor, pejskem, kterého jsme Capce po dlouhém rozmýšlení vybrali na krytí. Jak je vidět z fotografií, našli v sobě zalíbení, i když Capka ,jako správná ženská, dělala ze začátku trochu drahoty. Loučení už ale bylo těžké, Fidovi se zjevně nelíbilo, že mu takovou krásnou jezevčici odvážíme. Necháme ho ještě chvíli v očekávání.....

Fido Fido Capka

2.3.2006

Letos v létě / červenec-srpen/ plánujeme štěňátka ze spojení Capka Silan český a Fido Věkor.