Stoupův blog


Capka : " Á . . ještě super mailík panička našla . . .tentokrát z Myslejovic od Ditušky .
(21.04.2010)

Tak Vám zjišťuji, že moje a Cikovy děti, tedy hlavně hočičky, budou asi povahou po mně. . .no posuďte sami . Tenhle mailík psali majitelé Ditušky někdy kolem vánoc, panička má takové skvosty dobře schované

". . . proč jsme si nepořídili bernardýna nebo medvěda nebo lenochoda, příp.jakékoli zvířátko, o kterém bychom věděli, že sem tam otevře očko a pokračuje ve spaní :-), (!běduje" panička). . . Máte doma divoženku, čertíka a lasičku a všechna živá zvířátka. . . Proč nosíte brýle?? Pryč s nimi. . . Proč se umýváte??? Já provedu kompletní servis očisty obličeje. . . :-) To říká Dita. . .

Ale zase je pravda, že od dob mého aktivního zaměstnaneckého života nevím, jak chutnají rána kolem 3.30 h. :-)
Uložení ke spánku jinde než na loži paničky je přece nedůstojné. . . po ranní očistě ve shora zmíněné době následuje ca 1 h divokých her v posteli buď u paničky nebo pánečka (ten to dřív vzdá, protože už by byl bezvousý), pak následuje několika desetiminutové zalomení a la Mr. Bean, tj. v největším divočení pád na záda a chrupkání, což bohužel netrvá dlouho, takže 6.00 h hledí paničce zpříma do očí - jako že co se děje, nebudeme vstávat?
Rovněž pelíšek asi není to pravé, co by naše Dituška chtěla, protože to dává najevo kompletním vykousáním molitanu boční stěny - uvidíme, co bude říkat na vyspravení, ale výsledek je velice pofiderní. . . Ale kdo by nás tak nastartoval (možná kromě nějakých silných baterií) do života??? :-)

Takže pusinky, pozdrav v podobě mrskajícího se ocásku a pěkně ostrých zoubků od Ditušky. . . .
Dita + Vavrčíkovi

No prostě taková aktivní holka, celá já ....tak pa vaše Capka